Як раз і назавжди відучити програми змінювати орієнтацію екрану

Доброго дня вам друзі!

Першотравневі вихідні добігають кінця, я повернувся додому після двох тижнів тренінгів і вже багато чого встиг зробити “по хазяйству”. Це, мабуть, така національна традиція – Перше травня святкувати стаханівською працеюSmile – на дачі, вдома, в гаражі тощо.

Зараз я готуюсь до нового тренінгу та займаюсь підготовкою нового планшету, який прийшов на заміну моєму Cube U30GT2, що довго був моїм вірним омічником, але в самий розпал відрядження почав поводитись дивно (як виявилось, глюки прошивки після автоматичного встановлення чергових оновлень), тож був у екстреному порядку замінений, а згодом – перепрошитий на Android 5.0 та відкладений до коробки.Smile

image

Про свою нову машинку я вам ще розповім пізніше (дійсно цікавий девайс), а поки що хочу поділитись однією знахідкою. Справа в тому, що мене завжди дратувала ситуація, коли деякі програми під час запуску змінювали орієнтацію екрану з мандшафтної на портретну. Так, я розумію, що на телефоні так зручніше, але на 10-дюймовому планшеті вертикальна орієнтаціія неє зручною, надто ж коли він стоїть в док-станції або в чохлі – заглядати збоку чи що?Sad smile Незадовго до проблем з моїм “кубом” я знайшов дуже просте вирішення цієї проблеми.

Я вже колись писав (до речі, практично рік томуSmile), про те, як модифікувати систему без перепрошивки – з допомогою Xposed Framework.

Тож коли мій терпець все ж таки урвався, я imageвирішив використати Xposed Framework аби примусити програми (зокрема Broadlink e-Home – програму керування розумною домівкою, яку я використовую постыйно) обирати орієнтацію екрану у відповідності до положення пристрою.

З цією метою я встановив модуль для Xposed під назвою App Settings. Програма ця надзвичайно проста у використанні. Після запуску ви побачите список встановлених програм і вам залишиться лише обрати ті з них, які потрібно примусити обертатись або працювати лише в певній орієнтації, увімкнути для них налагодження (перемикач зверху вгорі), і обрати у полі ‘Orientation’ або ‘(default app rotation)’, або потрібну орієнтацію екрану.

Таким чином я “поборов” Broadlink e-Home Control, MEGA, Zaza Remote та ще кілька програм які хотіли працювати лише в портретній орієнтації.Smile

Як бачите, все дуже просто. Тепер мене не дратує зміна орієнтації екрану під час запуску програм і я можу спокійно працювати.Smile

Що ж, на цьому все.
Гарно вам відпочити ввечері в цей останній першотравневий вихідний!
До зустрічі за тиждень і бережіть себе!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL