Klick – якщо вам не вистачає… кнопок на телефоні
Доброго дня вам, друзі!
Це повідомлення буде останнім перед відпусткою, тож я прощаюсь з вами аж на два тижні. Цього року, в зв’язку з ситуацією в країні, нам з дружиною взагалі не хотілось нікуди їхати, проте, трохи поміркувавши ми вирішили все ж звозити дочку на море, та й трохи відволіктись від повсякденного життя теж не буде зайвим…
А розповім я вам сьогодні про один цікавий гаджет, який потрапив мені до рук кілька тижнів тому. Мова піде про додаткову “розумну” кнопку для мобільного пристрою під назвою Klick. Якщо, дочитавши цю статтю до кінця, ви теж забажаєте погратись і замовите собі подібну штуку, вона прибуде, мабуть, навіть пізніше, аніж я повернусь до вас з новим повідомленням!
То що ж воно таке, Klick?
Впевнений, багато хто з вас чув, або натикався ні кікстартері про проект Pressy, який ставить собі на меті створення додаткової кнопки для Android-пристроїв. Кнопка ця під’єднується до 3,5мм роз’єму для навушників і, якщо не приглядатись уважно, мало чим відрізняється від звичайної заглушки для захисту від пилу. Проте, це саме кнопка, яка дозволяє програмувати дії у відповідь на одне, два, або три натиснення. Цікавий проект, чи не так?
Так, проект чудовий. Проте, пристрій має кілька значних недоліків:
-
проект існує вже досить довго, проте, пристроїв у вільному продажу й досі немає
-
$27 за таку просту річ, як на мене, дуже забагато!
-
підтримуються (чи будуть підтримуватись) лише одне, два, або три натиснення.
Отакої…
Проте, нам зовсім не слід засмучуватись, оскільки наші друзі з Китаю, як завжди, зорієнтувались дуже швидко і вже давно пропонують подібні пристрої, і вони в низ не тільки дешевші, а й значно функціональніші!
Ви навіть можете обирати з кількох пристроїв різних виробників! Я підозрюю, що всередині ці кнопки абсолютно однакові, а от програмне забезепечення для них відрізняється дуже сильно. На сьогоднішній момент ви можете придбати такі пристрої як Klick, iKey, MiKey, 360 SmartKey.
Особисто я особливо не обирав, просто побачив на DealExtreme такий пристрій за ціною близько $2 і придбав аби погратись.
Що ж я отримав в результаті?
Враження від пристрою у мене залишились неоднозначні. Кілька моментів, які мені сподобались:
-
програма для налагодження дій, у відповідь на натиснення – просто шедевр з точки зору дизайну. До речі, пристрій працює й з програмами інших виробників (перевірено), саме тому я й подумав, що з апаратної точки зору різниця між ними відсутня
-
пристрій зроблено на дуже непоганому рівні, він дійсно залишає враження якісної речі
-
підтримуються не лише одне, два, три коротких натиснення, але й довгі натиснення та різноманітні комбінації
-
наостанок нагадаю вартість гаджета – трохи менше аніж $2!
Що не дуже сподобалось:
-
навчитись натискати більше одного разу так, щоб пристрій зрозумів, що ви натиснули кілька разів, дуже й дужек важко. А освоїти складні комбінації коротких та довгих натиснень – практично неможливо
-
довгі натиснення іноді взагалі не розпізнаються
В цілому, штука це досить непогана (а надто за таку ціну), хоч недоліки, які я перелічив вище, дратують. З іншого боку, гаджет захищає роз’єм навушників від пилу, а на одне коротке натиснення, яке спрацьовує у 100% випадків, я призначив дзвінок до дружини. Тож у мене Klick стирчить у телефоні практично постійно (музику я все одно слухаю через bluetooth-навушники).
Ось такі у мене залишились враження від “розумної кнопки” для Android. Якщо ви зацікавились подібним пристроєм, придбати його не проблема нв DealExtreme або Aliexpress. А тут в одному місці зібрано інформацію про всі “розумні кнопки” і програми для них.
На цьому я з вами прощаюсь.
Зустрінемось коли ми з сім’єю повернемось з подорожі. Звичайно ж, я поділюсь з вами враженнями від відпочинку, і розповім про ще один цікавий гаджет, яким я граюсь всього кілька днів.
До зустрічі!
Бережіть себе! І теж добряче відпочиньте за цей час! Хай вам щастить!
Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.