CDS Smart 3: не дуже вдале придбання
Доброго дня, друзі!
Пам’ятаєте знаменитий вислів “все стає кращим з bluetooth”?
Я вже не раз писав про ті дрібні bluetooth-гаджети, які роблять моє життя простішим. Коли з’являється новий цікавий для мене пристрій, я одразу ж намагаюсь отримати його, покрутити в руках, і можливо, зробити частиною моєї колекції. А потім одразу ж розповідаю про свої враження на сторінках цього блога.
Цього разу я розповім вам про гаджет трохи незвичного виду, а саме – bluetooth-номеронабирач CDS Smart3. Це невеличкий “телефончик” з допомогою якого можна подзвонити або відповісти на дзвінок, не виймаючи з кишені свій “плафон”. Скажу одразу – пристрій непоганий, але я чекав більшого.
Ідея
Як я вже говорив, задумка дуже проста – ваш великий “планшетофон” лежить собі спокійнісінько у внутрішній кишені куртки, а дзвоните і відповідаєте на виклики ви з допомогою невеличкого пристрою, який спілкується з телефоном по bluetooth. До того ж, пристрій можна використовувати з усіма вашими телефонами, планшетами тощо – з будь-яким девайсом, який може дзвонити і має bluetooth.
Коли дружина вперше побачила моє придбання, вона сказала – “з чого починали, до того й повернулись”. Так, дійсно, ми багато років намагались зробити телефони все мініатюрнішими, а коли вони стали дійсно функціональними, почали збільшувати їх розмірі, аж поки ними стало незручно користуватись за початковим призначенням. Саме в цей момент і з’явився такий клас пристроїв, як bluetooth-dialer’и.
Перші враження
Купив я свій CDS Smart3, як завжди, на Aliexpress. Іхав до мене цей пристрій дуууже довго, відправлений він був поштою Швеції, оскільки містить акумлятор, з доставкою якого пошта Китаю зв’язуватись не хоче.
Приїхав гаджет у дуже симпатичній коробочці з прозорого пластику. Окрім самого пристрою я отримав модний плаский USB-кабель для зарядки, непогані вакуумні навушники, захисну плівку на екран і інструкцію китайською мовою.
Сам пристрій виглядає дуже непогано. Якість збіоки – на висоті. Екран – ємнісний, досить яскравий, реагує на дотик непогано (хоч після наклеювання плівки в цьому плані я відчув певне погіршення). Сам пристрій дуже тонкий і абсолютно невагомий. Такий собі міні айфон чи айпод. Втім, я й чекав що все буде гаразд. Kinderl – дійсно авторитетний виробник і я йому цілком довіряю.
Враження від використання
Зарядка, вмикання, налагодження дати часу, “парування” з телефоном не викликали жодних проблем – все дуже просто і інтуітивно зрозуміло, мова меню – лише англійська.
Під час дзвінка звук дуже чистий, мене також чути відмінно. Радіо працює. Є календар і простий секундомір. Від батареї пристрій живе 2-3 дні.
На цьому плюси закінчуються і починаються мінуси:
-
так, з допомогою пристрою можна сслухати музику з телефону, однак неможливо ні змінити трек, ні поставити на паузу, ані навіть керувати гучністю!
-
контакти начебто синхронізуються, однак лише ті, які зберігаються у пам’яті самого телефону. У мене ж всі контакти знаходяться в обліковому записі Google, тож їх пристрій не побачив…
-
на сайті виробника є програма для синхронізації СМС-повідомлень, однак вона просто не працює, можливо там слід щось увімкнути, але китайський інтерфейс не дає змоги це зробити.
-
обіцяних виробником фітнес-застосунків пристрій не має, тож я навіть гадки не маю, що саме це мало бути.
-
обіцяні перегляд відео та зображень з телефону, прослуховування подкастів теж відсутні.
-
у пристрої містяться два варіанти шпалер робочого столу і ви можете обирати лише з них
Якщо хочете побачити пристрій в дії, ось відео огляд:
Висновки
Так, пристрій дійсно непоганий і він працює. Однак, велика частина обіцяного функціоналу відсутня. Хоч, можливо, ці можливості відсутні лише при роботі з Android-пристроями, а у користувачів iOS все гаразд? Чесно кажучи, мені не дуже в це віриться, проте…
В принципі, я задоволений покупкою. Тим більше, що коштував цей пристрій дуже недорого (та й курс долара тоді був нижчий). Проте, я все частіше думаю що слід прикупити йому на заміну “розумну гарнітуру” від SONY…
P.S. У Kinderl є нова модель цього пристрою (вона навіть має власний GSM-модуль). Можливо, там всі недоліки вже усунуто…
Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.
Перечитав з цікавістю Дякую!