І знову Android замість презентера

Доброго дня вам, друзі!

Вчора вночі я, нарешті, повернувся додому з Києва, де проводив тренінг з програмування мовою Java, відсвяткував з дружиною її День народження, і тепер хочу поділитись з вами моїми враженнями від недавньої знахідки – ще однієї програми для віддаленого керування.

image

Проте, перш ніж почати, хочу відмітити, що нам, чоловікам, добряче пощастило – у нас аж два свята – 23 лютого і 6 грудня.Smile Тож сьогодні я від щирого серця хочу привітати з Днем Захисника Вітчизни всіх причетних до цього свята і побажати всім нам миру і злагоди – у наших домівках, нашій країні, наших серцях.

А тепер – повернемось до нашої розмови.Smile

Не так давно – на День закоханих – ми з дружиною вирішили провести виховну годину для студентів наших груп і розповісти про історію свята, традиції святкування у різних країнах, типові подарунки і т.ін. До речі, якщо вам цікавр, наша презентація з цієї виховної години – тут.

Як на те лихо, напередодні, збираючить до коледжу, я машинально виклав з рюкзака презентерSad smile, який завжди, про всяк випадок маю при собі. Виявив я це вже коли ми почали під’єднувати звук, проектор, тощо.

Проте, не біда – подумав я, – в мене ж є смартфон! Планшет я в той день також з собою не взяв, а не телефоні ніяких програм для віддаленого керування у мене встановлено не було. Так, я вже кілька разів писав на цю тему, та й взагалі, подібних програм існує дуже й дуже багато.image

Але іноді, хочеться спробувати щось новеньке.Smile Тож я вирішив спробувати щойно знайдений Remote Control Collection.Завантажив сервер, завантажив і встановив клієнт для телефону… І тепер я з повною відповідальністю можу заявити, що кращої програми віддаленого керування показом слайдів (і не тільки – зверніть увагу на слово Collection у назві) я досі не бачив.

Програма – просто супер (до речі, сайт – такожSmile)! Ви можете керувати слайдами і бачити поточний слайд на екрані свого телефону. А можете скористатись можливістю емуляції миші, клавіатури, тачпаду… Також є можливість керування відтворенням файлів мультимедіа, голосового введення, створення колекції ярликів часто виконуваних дій.

Серверний додаток для Windows виглядає оригінально – він виконаний у формі Android-пристрою, в якому вгадується один з Nexus’ів.Smile

Клієнтський Android-додаток теж виглядає чудово – у модному і сучасному Holo-стилі, до того ж, присутня оптимізація як для телефонів, так і для планшетів.

image image

І ще один невеличкий момент – перемикати слайди можна натисненням клавіш гучності на телефоні! Дуже зручно!

Встановлення, під’єднання, налагодження жодних складнощів не становлять. Єдина проблема – це те, що більшість розширених функцій програми доступні лише у платній, pro-версії Android-додатку. Проте, вважаю, він цілком коштує своїх $4 і якщо ви плануєте користуватись програмою після закінчення 14-денного пробного періоду, варто таки її придбати.

Що ж, на цьому все.

Зустрінемось за тиждень. Хай вам щастить!Smile

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL