Переглядаємо документи в хмарах

Доброго дня, друзі!

Не так давно мені треба було переглянути Word’івський документ, який чомусь не захотів відкриватись у Office 2013. Причому – не відредагувати, а саме переглянути – мені потрібно було лише згадати прізвище автора.Smile

image

Так, звісно, я міг зкопіювати документ на планшет і відкрити його там, або перезавантажитись в Ubuntu і переглянути файл в OpenOffice… Але зайвих рухів робити не хотілось (а якщо чесно, просто захотілось погратисьSmile), і я вирішив переглянути файл в онлайні.

Тож сьогодні мені хотілося б сказати пару слів про онлайнові переглядачі офісних документів.

Перш за все, хочу сказати, що рішення типу “завантажити на SkyDrive або Google Drive і відкрити там” мені здалось нецікавим, тож я вирішив пошукати онлайновий сервіс-переглядач.

Першим я згадав про Google Document Viewer. Колись давно я ним користувався, і навіть встиг забути, що це переглядач саме для онлайнових файлів – тих, які вже кудись завантажені. Вам треба лише надати адресу.

image

Тоді я згадав про ThinkFree Office – колись я користувався їх онлайновим пакетом, пакетом для нетбуків під керуванням Windows, і пам’ятаю, що в них теж був переглядач документів.

image

Дійсно, переглядач є, дозволяє завантажувати локальні файли для перегляду, однак дуже незручний – в маленькому віконці – скоріше демонстрація можливостей, ніж робочий інструмент.Sad smile

image

Наступним моїм пацієнтом став Zoho Office Document Viewer. Про Zoho Office я знаю давно і завжди вважав цей пакет кращим і найфункціональнішим з усіх онлайнових “офісів”.

image

Колись я активно користувався продуктами Zoho, зокрема – Zoho Meeting для організації онлайн-презентацій.

Не підвів мене Zoho і цього разу – Zoho Viewer виявився дійсно серйозним інструментом!

image

Переглядати можна як онлайнові так і локальні файли, підтримується купа форматів, перегляд відбувається у повнорозмірному вікні, є можливість друку, експорту, редагування…

image

Відчуйте різницю з попереднім пацієнтом!Smile

Так, я зробив все, що мені було потрібно. Але не зміг зупинитись і спробував ще один сервіс – ViewDocsOnline.

image

Cайт стверджує, що цей продукт – найпростіший спосіб перегляду документів в онлайні. І я навіть ладний погодитись – тут є все: підтримка багатьох форматів (навіть epub), можливість перегляду локальних і “хмарних” файлів, файли можна “розшарити”, впровадити на ваш сайт або блог, зберегти як PDF…

image

Дуже непогано (завдяки технології від Scribd)!

Підсумковуючи сказане, перше місце я б віддав Zoho Viewer, друге – ViewDocsOnline, а третє – переглядачеві від Google, хоч він і не може похвалитись можливістю перегляду локальних файлів.

Ну от, переможців визначеноSmile, тож на сьогодні все. Наступного разу я розповім як розшарював текст в онлайні і порівняю кілька онлайнових буферів обміну.

До зустрічі через тиждень!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • Illya says:

    Опа! Про Zoho я что-то слышал, а вот о ThinkFree нет. Сейчас посмотрим…

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL