Хочете чогось новенького? Спробуйте Office 2013 Preview!

Доброго вам дня, друзі!

Нарешті я повернувся з відпустки і знову з вами! Зовсім скоро я поділюсь з вами враженнями від відпочинку (а це були 10 чудових днів у Туреччині – море, сонце, Jeep-сафарі і All inclusiveSmile + 2 дні у Миргороді – друзі, спілкування, річка, велопрогулянки і шашлики).

image

Але це потім. Не так давно я писав про зміну візуального іміджу Microsoft і ось у нас є можливість “помацати” один з перших результатів ребрендінгу. Тож зараз мені хотілося б поговори про ознайомчу версію нового Office 2013 – пакету, виходу якого всі ми, безперечно, чекаємо з нетерпінням.

Почну спочаткуSmile. Перше, що слід сказати – це те, що версія Office, про яку ми зараз говоримо не є остаточною, тож я б не радив використовувати її для виконання повсякденних дій на вашому основному ком’ютері.Цей реліз призначений лише для ознайомлення з майбутнім Office. Встановивши його і погравшись з ним певний час, ви отримаєте уявлення про те, чого слід чекати від ногово Office, до чого слід підготуватись і які нові можливості на нас чекають.

Перше, що треба зробити – це отримати інсталяційний пакет нового Office. Найпростішим цей крок буде для володарів Technet-підписки. Їм буде достатньо завітати до розділу Download Software на сайті Microsoft Technet, обрати 32-х або 64-х розрядний варіант пакету і завантажити його. Тут же можна буде отримати і реєстраційний ключ.

Всі інші бажаючі спробувати новий Office можуть зайти ось сюди (деталі тут) або сюди. Не забудьте також про Language Pack аби у вас була можливість обрати бажану мову інтерфейсу.

Якраз зараз новий “офіс” встановлюється на мою домашню машину, тож скоро я зможу детально описати нові можливості. Чесно кажучи, я вже аж нетямлюсь від нетерплячки!

А поки що ви можете переглянути чудове демо відео нового “офісу” на сайті Office Customer Preview:

 

Також ви можете почитати детальний огляд Office 2013 (ось іще одинSmile) і повний перелік нових функцій пакету.

Сподіваюсь, новий “офіс” вас не розчарує!

До зустрічі!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL