Цікавий девайс для спортсменів і не тільки

Доброго дня, друзі!

Сьогодні мені хочеться розповісти про пристрій (якщо його можна так назвати), на який я давно поглядав і який отримав у подарунок на цей день народження. Мова йде про упори для віджимань, але не звичайні, а високотехнологічні.Smile 

image

Думаю, ви не будете заперечувати, що здоровий спосіб життя – річ необхідна, тож, якщо ви як і я захоплюєтесь фітнесом, цей девайс стане вам у нагоді. Забігаючи наперед, скажу, що говорити ми будемо про BodyRev Perfect Pushup.

Пер ніж почати співати діфірамбиSmile, хочу сказати, що вибирав я дуже довго, оскільки більшість упорів, які ви можете купити в Україні, розраховані на максимальну вагу 90-100 кг, що мені не підходить. А Perfect Pushup, якщо вірити виробнику, здатні витримати користувача вагою до 160 кг!

Тож в чому фішка цього девайсу? В тому, що під час виконання вправ ви можете обертати зап’ястки, навантажуючи ваші м’язи незвичним для них чином (або навпаки, природнішимSmile). Якщо звичайні (нерухомі) упори роблять віджимання важкою справою, то Perfect Pushup – тим більше! Для прикладу: до отримання девайсу я зазвичай вранці віджимався 50 разів, відпочивав 1 хвилину і потім віджимався ще 30-40 разів. З Perfect Pushup у базовій позиції (обертання на 90 градусів) я можу зробити не більше 25 повторів, “чистих” у плані техніки виконання.

Винахідник пристрою – Алден Міллз – колишній військовий, тренер бійців спецпідрозділів військових сил США (SEAL) на власному досвіді відчув що таке тисячі віджимань і знає як їх зробити максимально ефективними.

Разом з пристроєм я отримав постер зі схемами виконання вправ, таблицею розрахунку навантаження і "армійською” програмою занять на 21 день.

image

image

Я вже тиждень працюю за цією програмою і можу сказати, що це дійсно дещо! Навіть звичайні ранкові віджимання від підлоги допомогли мені значно покращити свої результати у спортзалі, а використання Perfect Pushup – тим більше. До того ж  це лише три двохвилинні (!) серії вправ протягом дня!

Для зворотного відліку часу я використовую чудову програму Countdown Timer для мого NOKIA C7-00:

image

На сайті виробника Perfect Pushup є чимало додаткових матеріалів з використання їх продукції – відеоуроки, PDF-документація з програмами вправ підвищеної складності і т.д.

image

До речі з цими упорами я можу робити те, що було для мене майже неможливим без використання додаткового обладнання – віджиматись на одній руці!Smile

А придбали ми цей девайс у чудовому магазині Sport-Power.com.ua.

image

Мені дуже сподобалось спілкування з співробітниками магазину – все було дуже оперативно, зручно і доброзичливо. Всім дуже рекомендую! До речі, зараз я поглядаю на турніки, які там продаються…Smile 

Однак, щось я сьогодні розговорився.Smile До зустрічі наступного тижня друзі! Пам’ятайте: в здоровому тілі здоровий дух!

P.S. До речі, ось непогана стаття про віджимання.

P.P.S. Протягом років працюючи з залізом і тренажерами, я нарешті звернув увагу на навантаження з власною вагою (а вона в мене досить значнаSmile)і зрозумів, що прості вправи типу віджимань і підтягувань можуть бути не менш ефективними, ніж концентровані “прокачки” з навантаженнями.

P.P.P.S. Мене дуже тішить той факт, що спорт знову стає популярним. Я все частіше бачу молодь, яка тренується на шкільних спортмайданчиках. Дуже порадувало також те, що одна з українських команд з вуличного воркауту потрапила до фіналу шоу “Україна має талант”. Можливо, з часом люди зрозуміють, що треба вести здоровий спосіб життя, палити і пити – соромно, і деградація нації пригальмує а може й зовсім зупиниться?…

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 4 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL