Вчимося правильно писати резюме

Доброго вечора вам, друзі!

Чи відомо вам, що зараз в Україні триває Тиждень комп’ютерних знань? В рамках тижня ви маєте змогу, наприклад, пройти безкошитовний тест на перевірку готовності працевлаштуванняSmile. Щоб пройти тест, завітайте на skillage.eu. Звичайно, його не можна розглядати, як серйозну атестацію знань, вмінь і навичок, однак він дійсно веселий, “неформальний”, якраз для молоді!

image

Зі свого боку, я також зробив невеличкий внесок в цю справу, провівши сьогодні для всіх бажаючих студентів і викладачів ППК НТУ “ХПІ” відкриту лекцію на тему “Як правильно скласти резюме і що з ним потім робити”. Презентація лекції є у вільному доступі на SlideShare.

В рамках лекції я розповів про нюанси створення ефектного резюме, використання шаблонів з Office Online, значення LinkedIn та інших професійних мереж, візуальні резюме, поділився порадами щодо розміщення резюме і підготовки до співбесіди.

Сподіваюсь, ви отримали задоволення від перегляду цих слайдівSmile До зустрічі!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
  • Jallik Lich says:

    Дякую… Дуже корисна інформація для роздумів…
    Знати б ще, де взяти натхнення та енергії :)

  • Ninika says:

    Хороший спосіб створити resume.

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL