Вчимося правильно писати резюме

Доброго вечора вам, друзі!

Чи відомо вам, що зараз в Україні триває Тиждень комп’ютерних знань? В рамках тижня ви маєте змогу, наприклад, пройти безкошитовний тест на перевірку готовності працевлаштуванняSmile. Щоб пройти тест, завітайте на skillage.eu. Звичайно, його не можна розглядати, як серйозну атестацію знань, вмінь і навичок, однак він дійсно веселий, “неформальний”, якраз для молоді!

image

Зі свого боку, я також зробив невеличкий внесок в цю справу, провівши сьогодні для всіх бажаючих студентів і викладачів ППК НТУ “ХПІ” відкриту лекцію на тему “Як правильно скласти резюме і що з ним потім робити”. Презентація лекції є у вільному доступі на SlideShare.

В рамках лекції я розповів про нюанси створення ефектного резюме, використання шаблонів з Office Online, значення LinkedIn та інших професійних мереж, візуальні резюме, поділився порадами щодо розміщення резюме і підготовки до співбесіди.

Сподіваюсь, ви отримали задоволення від перегляду цих слайдівSmile До зустрічі!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
  • Jallik Lich says:

    Дякую… Дуже корисна інформація для роздумів…
    Знати б ще, де взяти натхнення та енергії :)

  • Ninika says:

    Хороший спосіб створити resume.

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL