Телебачення – через інтернет

Доброго дня, друзі!

Поспішаю надолужити втрачене і поділитись з вами новою цікавинкою.Smile Така довга перерва між записами викликана великою кількістю лекцій, які я повинен був прочитати, щоб компенсувати мою довгу відсутність, а також тією обставиною, що не так давно я придбав цікавий пристрій – HD-медіаплеєр DUNE HD Smart D1, тож останні три дні дуже активно намагаюсь довести його до стану, придатного для повсякденного використання.Smile

image

В зв’язку з цим,хочу розповісти вам про можливості перегляду телебачення за допомогою комп’ютера, під’єднаного до інтернет, або мережевого плеєра на кшталт “Дюни”.

Перший раз я мав тривалий досвід перегляду телебачення через інтернет коли дочка хотіла дивитись мультики у залі, я мені хотілось подивитись “Україну чудес”.Smile Проблему було вирішено дуже просто – я просто пішов на http://onlinetvi.com/, обрав у списку країн Україну (у розділі EuropeSmile) і почав дивитись “Новий канал” в повноекранному режимі.

image

Хочу відмітити, що якість “на рівні”, спотворень або затримок зображення не спостерігається – все чудово. Затримка у порівнянні з ефірним ТБ – кілька хвилин.

Подібних ресурсів ви можете знайти дуже багато – зазирність, наприклад, ось сюди, у розділ “Інтернет ТБ”.

Проте, з придбанням HD-плеєра мене більше стало цікавити саме IPTV. Тим більше, що “Дюни” чудово підтримують цю технологію.Тож я почав активно шукати в цьому напрямку і знайшов те що шукав!

Ось тут ви можете завантажити список відтворення (m3u), який потім можна підсунути плеєру, або й переглянути на комп’ютері – наприклад, за допомогою VLC:

image

Вибір каналів – більн ніж непоганий:

image

Тож, завантажуємо і насолоджуємось переглядом. Тепер у вас з’явився ще один телевізор! Приємного перегляду!

P.S. Купу списків відтворення для IPTV ви можете завантажити тут. Асортимент вражає!Smile

P.P.S. А ще в “Дюні” я знайшов стандартну програму для перегляду фільмів з ivi.ru.

image

Зараз подивимось…

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL