З Чоловічим днем вас, друзі!

Доброго вечора!

По-перше, хочу передати всім свої вітання. В даний момент я перебуваю далеко від мого дому – у сонячному Тбілісі, тож привіт вам з Грузії! Ніяк не дочекаюсь вихідного дня, аби поблукати містом з фотокамерою в руках – тут дійсно є на що подивитись. Обіцяю – як тільки здійсню цю мрію, одразу ж поділюсь найбільш вдалими знімками:-)


По-друге, попри те, що я дуже наполегливо працюю і надзвичайно втомлююсь, я не міг забути про наше свято – Чоловічий день, або День захисника Вітчизни. З святом вас, друзі мої! А побажання моє буде трохи парадоксальним: я бажаю, щоб нам ніколи не довелось захищати наших рідних, щоб Батьківщина також не потребувала нашого захисту, щоб життя наше було мирним і щасливим. І щоб зброю нам доводилось брати до рук і використовувати лише в тирі:-)

Зі святом нас!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL