Чудовий приклад привабливих слайдів

Доброго дня, друзі!

Нарешті я на пару днів повернувся додому, тож користуючись цим коротким відпочинком, хочу звернути вашу увагу на презентацію, виконану у вигляді календаря на 2011 рік, кожен слайд якого – це чудовий візуальний образ плюс корисна порада з презентацій та публічних виступів.

image

Ці слайди я знайшов ще наприкінці минулого року, заніс до закладинок, аби розповісти вам про них наступного тижня, однак, потім виявилось, що сторінка з ними стала недоступною.Sad smile І ось я знайшов пропажу, тож з радістю пропоную вам з ними ознайомитися.

Тож, досить чекати – йдемо сюди і насолоджуємось!

image 

Впевнений, ви отримаєте задоволення від перегляду цих слайдів і читання висловів великих людей, які органічно доповнюють зображення на слайдах.

А я поїду проведу ще один тренінг, а коли повернусь, порадую вас новою великою цікавою статтею!Smile

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL