Шоу починається!

Доброго дня, друзі!

Хочу нагадати, що всі бажаючі можуть зустрітись зі мною у понеділок, 26 грудня о 15:00 у конференц-залі на третьому поверсі розважального комплексу “Арена-Сіті” (м. Київ), де я буду проводити семінар під назвою “SharePoint 2010 – точка опори для вашого бізнесу”.

Кількість місць обмежена, на даний момент для участі у семінарі зареєстровано майже 40 осіб. А для тих з вас, хто не зможе відвідати цей захід, я щойно опублікував презентацію, яку я буду там демонструвати:

Однак, хочу попередити: ці слайди було зроблено все ж таки більшою мірою в розрвхунку на живий виступ, тож ви багато втрачаєте!Smile

P.S. Наступного тижня, коли я вже остаточно приїду додому на новорічні канікули, чекайте на дайджест кращих матеріалів з ProductivityBlog.com.ua за 2011 рік!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL