Серце Microsoft Office

Доброго вечора вам, друзі!

Сьогодні мені хочеься поговорити про продукт, який є серцем системи Microsoft Office. Звісно, ми всі кожного дня використовуємо Word, Excel, PowerPoint, Outlook і інші програми з великої сім’ї Microsoft Office.

image

Однак, це лише клієнтські програми. А є ще й серверна частина Microsoft Office, яка носить назву Microsoft SharePoint Server і існує в двох варіантах: безкоштовному SharePoint Foundation і повнофункціональному Sharepoint Server. Встановивши в інтранет Sharepoint ви отримуєте можливість централізованного зберігання і керування документами, широкий функціонал для спільної роботи над документами, можливості з бізнес-аналітики і багато чого іншого.

26 грудня в київському офісі компаніі Fast Lane я буду проводити семінар про те, як використання SharePoint 2010 допоможе вирішити типові бізнес-проблеми. Опис семінару ви можете почитати тут.

Зареєструватись для участі в семінарі можна за цим посиланням.

Ласкаво просимо!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL