Сучасна нумерологія

Доброго вечора, друзі!

Сьогодні я, як завжди, завантажив Windows Live Writer, і збирався написати новий пост про аналіз даних за допомогою Microsoft Excel 2010.

image

Я навіть почав писати, а потім раптом подумав про те, наскільки важливу роль у нашому житті грають різзноманітні числа – номери телефонів та банківських рахунків, суми податків, номери автомобілів та рейсів літаків, вік і артеріальний тиск, температура повітря за вікном, і багато інших номерів і кількісних показників. Схоже, все, що відбувається навколо нас може бути записане у вигляді послідовності чисел.Недаремно древні вірили у їх чарівну силу!

Роздуми на цю тему завели мене настільки далеко від початкового задуму, що я вирішив написати свій пост наступного разу, а сьогодні трохи перепочитиSmile і надати слово професіоналу, який вельми захоплююче розповідає про значення чисел у сучасному світі.

Тож, вітайте Гері Волфа з доповіддю на тему “Самопізнання через числа”:

До речі, чудовий російський транскрипт цієї промови нещодавно з’явився на сторінках одного з моїх улюблених блогів, який носить назву “Визуализация данных”. Дуже раджу всім регулярно навідуватись сюди, знайдете багато цікавого. Текст промови можна почитати тут, однак я радив би також подивитись і відео. Це дійсно захоплює…

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL