Змінилась нумерація? Змінимо всі контакти в адресній книзі одним кліком!

Напевне всі чули про те, що з 14 жовтня в Україні змінився порядок набору телефонних номерів. Дехто з нас почав панікувати, оскільки зразу ж уявив собі скільки контактів доведеться змінити у адресних книгах телефону і в Outlook також. Багатьох ця “напасть” поки що не зачепила, оскільки оператори мобільного зв’язку подовжили термін дії “старих” номерів (МТС, наприклад, до 1 лютого 2010). До того ж, багато хто (і я в тому числі) завжди записують всі номери у міжнародному форматі – починаючи з +380.

А тим, хто планує виділити час для редагування своєї адресної книги, я раджу наступне. Якщо ви абонент МТС, вам вельми повезло – змінити номери всіх своїх контактів ви можете автоматично – з допомогою послуги “МТС синхронізація”. Детальний опис ваших дій читайте тут. Власники ж Windows Mobile-телефонів можуть скористатися спеціальними утилітами, наприклад, HandyDev Contacts Tools, яка дозволяє масово редагувати контакти.

image

А для тих користувачів, які бажають оновити адресну книгу Outlook, є аж дві альтернативи. Перша – це програма під назвою Outlook Contact від InfoPulse. Друга – це Ukrtelecom Numbers Update від ELEKS Software. Обидві програми – безкоштовні, не потребують інсталяції, і підтримують версії Outlook починаючи з 2000. На всяк випадок, перед використанням Outlook Contacts я б радив зробити резервну копію файлів адресної книги (подробиці – тут). Ukrtelecom Numbers Update робить цю операцію сама.

eleks1

За відгуками деяких користувачів, програми не виконують тих дій, задля виконання яких вони були створені, однак, мій колега протестував обидві утиліти з Outlook 2007 і виявив, що все працює відмінно (а якщо ви синхронізуєте свій коммунікатор з Outlook, то це взагалі панацея). Треба буде протестувати ще на Outlook 2010…

Залишилось лише побажати вам успіху в конвертуванні ваших адресних книг, що я й роблю!

P.S. А “на закуску” завітайте сюди: http://4pda.info/news/12705/. Попереджаю – це посилання буде цікавим лише абонентам МТС!:-)

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL