Дозвольте системі самій вирішити свої проблеми

Доброго дня, друзі!

Чи часто ви спостерігаєте як Internet Explorer “падає” одразу ж після запуску? А може у вас не працюють ефекти Aero, хоч і повинні? А може система просто неймовірно “гальмує”? Знайомі симптоми, чи не так?

image

Тож, сьогодні я хочу нагадати вам про чудову онлайнову утиліту, яку Microoft приготувала саме для вирішення проблем зі “своїм” ПЗ, описаних вище. До того ж, проблеми вирішуються автоматично – вам треба лише зробити кілька кліків мишкою!

Утиліта називається Microsoft Fix It. Користуватись нею дуже просто – треба лише перейти за посиланням http://support.microsoft.com/fixit/ru.

Далі ще простіше: вибираємо програмний продукт, потім – проблемну область, і за мить бачимо список типових проблем, які найчастіше зустрічаються на практиці. А найцікавііше те, що для кожної проблеми є можливість завантажити повністю автоматичні рішення – дистрибутивні файли, які, будучи запущеними, самостійно здійснюють всі необхідні налагодження, завантажують і встановлюють необхідні компоненти і т.д.

image

Ассортимент “автоматичних рішень” постійно поповнюється, тож для не надто досвічених користувачів Microsoft Fix It – це саме те, що лікар прописав.

Спробуйте, і порадьте колегам. Тепер, у разі виникнення типових проблем, ви можете перенаправляти їх на сайт Fix It, який дозволить їм позбавитись проблем повністю автоматично, силами самої системи.Smile

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL