З 8 Березня, любі жінки! Краще пізно, ніж ніколи:-)

Доброго вечора вам, друзі мої!

Каюсь, не встиг вчасно привітати жінок з Днем весни.Sad smile  В даний момент я веду тренінг у Харкові, ввечері 7 березня ледве встиг на потяг до Полтави, 8-го зранку, привітав дружину і дочку, а потім разом з донькою ми вирушили вітати бабусь і подруг, і взагалі, весь день був дуже насиченим. А сьогодні, ні світ ні зоря, я сів на потяг до Харкова, кулею прилетів до місця проведення тренінгу, відпрацював день, і ось нарешті, з’явилось трохи вільного часу.

Однак, не буду більше жалітись, і перейду до суті, треба ж надолужити згаяне!Smile Краще пізно, ніж ніколи. Краще привітати з минулим святом, ніж відкласти привітання на рік!Smile

image

Зі святом весни вас, любі мої жінки! А побажання для вас у мене лише одне: нехай цей день не буде для вас чимось винятковим, хай решта днів року нічим від нього не відрізняються. Я аж ніяким чином не хочу відібрати у вас це свято, просто бажаю, щоб воно тривало весь рік! Розумію, що це залежить від нас – чоловіків, які поруч з вами, і обіцяю, що особисто я постараюсь втілити своє побажання в життя. Хоча б для жінок  моєї сім’їSmile. І закликаю решту чоловіків чинити так само.

Тож з святом вас, любі жінки! Якщо воно триватиме цілий рік, то виходить, я й не спізнився з привітаннями…Smile

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL