Події та завдання з Outlook – прямо на Робочому столі

Доброго вечора, друзі!

Сьогодні я хочу розповісти вам про одну програму, яку я використовував на початку епохи Windows XP, тобто років так 6-7 тому. А згадав я про неї випадково, переглядаючи RSS-стрічку одного з моїх улюблених блогів – AddictiveTips.

image

Мова йде про софтинку під назвою DeskTask, яка дозволяє відобразити поверх шпалер Робочого столу завдання та події з вашого календаря Outllok.

Програма ця проста, зручна, і абсолютно безкоштовна. Працює з усіма сучасними версіями Windows, починаючи з Windows 2000, може відображати дані з Outlook, починаючи з версії 2000.

Завантажити її можна звідси. Як я вже говорив, DeskTask розповсюджується безкоштовно, і може вільно використовуватись як вдома, так і на роботі.

Результат виглядає досить непогано:

image

image

Розібратись, що і як налагоджується досить просто, однак, бажаючі можуть переглянути детальний огляд на вже згадуваному ресурсі AddictiveTip. Наприклад, для налагодження відображення подій нам надаються ось такі можливості (зображення з AddictiveTips):

image

Тож, чого ви й досі не завантажили собі цю чудову утиліту? Мерщій відкривайте браузер, завантажуйте, встановлюйте, і починайте гратись з налаштуваннями!Smile

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL