Швидко перемикаємо режим енергоспоживання

Доброго дня вам, друзі!

Сьогодні мені хочеться розповісти вам про невеличку безкоштовну програмку, яка може зробити роботу нетбука з Windows 7 ще довшою і комфортнішою для вас. Що вона робить? Вміщує в панелі індикації (поряд з годинником) іконку, клік на якій відкриває меню для швидкої зміни режиму енергоспоживання.

image

Іконка меню цілком інтуітивна, хоч виглядає й не дуже ефектно, і це – єдиний недолік програми.Smile

Що ж, не буду більше мучити вас недомовками, і відкрию назву цієї чудової софтинки. Називається вона Power Scheme Switcher, я вже говорив, є абсолютно безкоштовною, і може бути вільно завантажена з безперечно відомого вам сайту Codeplex.com (де, до речі, можна знайти ще масу цікавих речей).

Інсталяція програми не викличе жодних проблем навіть у людей, які побачили комп’ютер перший раз в своєму життіSmile – просто тиснемо Next, Next,… Finish.

Запускаємо, програму,

image

 

переводимо погляд у правий нижній куток екрану, і бачимо нову іконку в панелі індикації, клік на якій відкриває ось таке меню:

 image

 

Все! Залишилось лише обрати бажаний режим енергоспоживання. Як бачите, тепер це можна зробити дійсно просто – лише за два кліки!

Можливо, хтось запитає, чому в мене так багато режимів, та ще й з дивними назвами? У більшості з вас, після встановлення програми меню буде ось таким:

image

 

Справа в тому, що в мене встановлена програма AMD Fusion Utility for Desktop, яка спеціально створена для того, аби дати можливість тонше налагодити енергоспоживання систем на базі процесорів AMD:

image

Ну, от і все. Дуже раджу спробувати – з цими програмами ви будете літати з Windows 7 ще швидше.Smile

Також хочу нагадати про чарівне сполучення клавіш Win+X, яка викликає Windows 7 Mobility Center, через який також можна змінити режим енергоспоживання, плюс налагодити ще купу інших параметрів, які впливають на час роботи машини від акумулятора:

Capture

Підозрюю, що повинні існувати й гаджети для робочого столу, які дозволяють швидко змінювати режим енергоспоживання. Якщо хтось з вас випадково наткнеться на щось подібне, будь ласка, дайте мені знати.Smile

А взагалі-то, режими енергоспоживання налагоджуються у Windows 7 дуже просто – через Панель керування (Control Panel), за допомогою опцій Power Options у розділі Hardware and Sound …

image

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL