Веб-пошта, як основний поштовий клієнт

Веб-пошта, як основний поштовий клієнт5.052010-11-02 23:16:47Alexander Babich

Доброго вечора, друзі!

Полюбляєте Hotmail або GMail? Користуєтесь іншою веб-поштою? Хочете, аби кожного разу, коли ви натискаєте ліву кнопку миші на гіперпосиланні з поштовою адресою, автоматично відкривалось вікно браузера для написання листа, однак змушені копіювати адресу аби створити листа вручну?

image

Тепер вихід є – проста програмка, яка допоможе встановити вашу улюблену веб-пошту у якості поштового клієнта за замовчуванням.

Назва цієї програми – GmailDefaultMaker. Не зважайте на назву – крім GMail підтримуються також Yahoo, AOL, і Hotmail. Тепер, коли ви клікнете на поштовій адресі, замість Outlook, Windows Live Mail, або Thunderbird відкриється вікно браузера з сторінкою створення нового листа, в якому поле “To” буде вже заповненим. До речі, не так уже й важко додати підтримку інших поштових провайдерів. Як це зробити написано тут.

image

Робота з програмою дуже проста – треба просто запустити інсталятор, і обрати веб-пошту, якою ви користуєтесь. Все! Нічого більше не треба запускати, нічого не працює “в  фоні” – просто замість клієнтського ПЗ буде відкриватись браузер! Просто супер!

Програма абсолютно безкоштовна. Для її роботи необхідно мати встановлене середовище .NET Framework, яке, впевнений, ви вже маєте. Тож, завантажуйте і пробуйте, гарантую – вам сподобається!

P.S. Майте на увазі – аби “прив’язати” обробку поштових адрес до іншої веб-пошти програму треба буде перевстановити…

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL