Проблеми? Vine допоможе…

Сьогодні мені хотілося б розповісти вам про ще один сервіс від Microsoft, який я тестував останні кілька місяців, а саме про Microsoft Vine. Даний сервіс дуже схожий на обмін миттєвими повідомленнями, однак має і ряд унікальних особливостей.

image За допомогою Vine ви завжди будете на зв’язку зі своїми колегами, друзями і родиною, зможете надсилати звіти та застереження, отримувати інформацію про ситуації, коли хтось з близьких вам людей потребує допомоги. Ви можете отримувати повідомлення через пошту, миттєві повідомлення, соціальну мережу Vine, і т.д. Також ви завжди будете у курсі новин, пов’язаних з тими місцевостями, у яких знаходяться члени вашої родини, коллеги, друзі, ваш офіс, домівка і т.д. Іноді Vine порівнюють з Twitter’ом для екстрених ситуацій. Ще одна цікава особливість – це роздруковувана картка, яку ви можете завжди носити з собою, щоб у разі неприємностей, хтось міг повідомити вашу Vine-мережу про те, що з вами сталося.

На даний момент сервіс знаходиться у стадії закритого бета-тестування, і його користувачі можуть розсилати запрошення іншим людям. Однак, ви можете спробувати отримати запрошення до тестування, залишивши свою адресу електронної пошти на сайті Vine.

imageНавіть якщо не брати до уваги все перелічене вище, клієнт Vine дає естетичне задоволення – він виглядяє просто супер.:-) Дуже раджу хоча б подивитися на цю новинку, можливо вона стане у пригоді і вам і вашим рідним…

P.S. Детальний огляд Vine можна почитати тут.

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL