Якісні шаблони для презентацій

Не так давно у твіттері один з друзів попросив дати кілька порад зі створення презентацій. Буквально за день до цього, коллега звернувся до мене з подібним проханням – попросив допомогти надати його слайдам професійного вигляду.

Four of the professionally-designed templates

Звичайно ж, я попрадив звернути увагу на безкоштовні шаблони презентацій на Office Online. І стогодні мені хочеться розповісти вам про деякі з них, а саме – про 165 шаблонів, створених одним з PowerPoint MVP.

Тож, що ми робимо? Йдемо ось сюди, і бачимо таку картину:

image

Як бачите, тут розташовані дійсно 165 чудових абсолютно безкоштовних шаблонів презентацій (навіть 166). До того ж, це не просто шаблони, а приклади слайдів з ефектами і описом – детальним рецептом створення подібних речей самотужки! Чудово, чи не так?

Всі шаблони призначені для PowerPoint 2010, однак, ви можете використовувати їх і з PowerPoint 2007.

Можливо, вас буде також корисно почитати статтю про використання шаблонів, а також подивитись відеодемонстрації обробки зображень для використання в своїх слайдах – застосування художніх ефектів та видалення заднього плану.

Впевнений, до якої події б ви не готували слайди – чи то лекція, чи нарада, чи звіт про результати проекту, чи проектна пропозиція, чи презентація компанії – ці шаблони допоможуть вашим слайдам виглядати професійно, а вам – вразити своїх опонентів. Спробуйте!

P.S. Якщо вже мова зайшла про відео, завітайте також сюди, і подивіться чудовий ролик про еволюцію ще одного чудового продукту з родини Microsoft Office – Excel, який не так давно відсвяткував своє 25-річчя!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 8 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL