Як писати, не відволікаючись на інструмент

Напевне багато з вас, шановні друзі, чув, або навіть користувався інструментами для письменників – текстовими редакторами, які працюють в повноекранному режимі і не мають жодних видимих елементів інтерфейсу, які можуть відволікти вас від роботи.

[Q10 screenshot]

Приклади – Q10, WriteMonkey, JDarkRoom. І це тільки ті продукти, які я тестував, і про які згадав одразу. Насправді ж їх набагато більше.

Однак, мало хто знає, що чудовий інструмент для письменника вже є у кожного користувача Microsoft Office. До того ж, це не простий мінімалістичний редактор текстів, а потужний текстовий процессор!

Мова піде про.. Так, ви правильно здогадались, мова в нас піде про Microsoft Office Word. Точніше, про одне маловідоме клавіатурне скорочення, яке активує повноекранний режим у Word.

Все, що треба зробити – натиснути Alt+V, а потім U. Все! Ви маєте інструмент для письменництва, який нічим не відволікає вас від роботи.

image

До того ж, в ньому працюють всі звичні вам клавіатурні скорочення Word. А щоб повернутись до звичайного режиму, слід просто натиснути Esc.

Інший спосіб – додати відсутню на рібоні кнопку повноекранного режиму до панелі швидкого запуску:

blog3

Таким чином ви, разом з Office, отримуєте ще й інструмент для письменництва! Wow!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 6 »

 
 • Петро says:

  У word 2007 сполучення клавіш Alt+V не спрацьовує.

  • А воно й не повинне спрацьовувати.:-)

   Спрацьовує послідовність: треба натиснути Alt+V (з’явиться спливаюче повідомлення про Office Access Key), а потім U. Перевірено, все працює – і у Word 2007, і у Word 2010!

 • Петро says:

  Ні. Відкривається вікно “Границы и заливка”

 • Aktavian says:

  Тільки що спробував в 7 офісі-з послідовності Alt+V,а потім U не спрацьовує.

  • Перевірено – працює. Единий випадок, коли це може не працювати – якщо Ви використовуєте локалізовану (наприклад, російську) версію Office…

  • Спробуйте Alt, потім (не одночасно!) V, а потім U. Працює тільки в оригінальній англійській версії…

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL