День дурня пройшов…

Доброго дня Вам друзі!

Щось останнім часом життя не йде – біжить, навіть мчить у шаленому ритмі, так, що все навколо виглядає як розмиті смуги… Як тільки я повернувся додому аби попрацювати у коледжі, як виявилось що до нас прямує акредитаційна комісія, тож мені довелось домовлятись про перенесення на тиждень чергового тренінгу, й перевіряти наявність необхідних паперів, писати зі студентами комплексні контрольні роботи тощо… До речі, акредитацію ми (спеціальність “Розробка програмного забезпечення”) пройшли!

Цього ж тижня був сам тренінг (якщо комусь цікаво – 20488, перший з треку для SharePoint-розробників), я дико втомився, а сьогодні знову весь день просидів за комп’ютером… Також я займався підготовкою до участі наших студентів у олімпіадах (ACM ICPC та IT-Universe), проходив тренінг Campus Advisors (і змусив кількох колег також його пройти), спілкувався з колегами з GitHub, перевіряв лабораторні роботи, які мені надсилали студенти, подавав декларацію за минулий квартал, й ще багато-багато іншого…

image

За всіма турботами я прогавив День дурняSad smile  1 квітня – й навіть ні над ким не пожартував. До речі, компанія Microsoft цього року теж залишилась серйозною, не оприлюднивши жодного жарту. Як виявилось, керівництво компанії навіть просило працівників не брати участі у першоквітневих жартах, мотивуючи це тим, що через жарти можна “більше втратити, аніж отримати”.  

А от Google, Amazon та інші повеселились від душі! Ось повний список цьогорічних жартів від Google – хлопці дійсно святкували День дурня з розмахом – чого варта лише “змійка” на картах! І це – лише один з купи жартів від корпорації добра!

До речі, цього тижня навіть без жартів було чимало цікавих подій – 15-та річниця Gmail – нашої улюбленої пошти, 46 років з моменту першого дзвінка з мобільного телефону, вихід VisualStudio 2019, і ще ціла купа ювілеїв та історичних подій

Cподіваюсь, у вас все ж був шанс пожартувати, друзі!
До зустрічі за тиждень! Бережіть себе та своїх близьких!

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL