Довгоочікуваний документ і криптовалюти

Доброго вечора вам, друзі!

Даруйте, що давненько не писав – як завжди – тренінги, ремонт:-), “пари” тощо. Обіцяю – найшвидшим часом я виправлюсь та опублікую наступну частину розповіді про повернення до життя застарілих машин з допомогою Linux.

А сьогодні я хочу поділитись з вами своєю радістю.
Як ви знаєте, в травні цього року я захистив кандидатську дисертацію з інформаційних технологій (рукопис та автореферат я, звісно ж, скоро викладу у вільний доступ), подав документи до МОН та УкрІНТЕІ (вірніше, це для мене зробила моя вірна помічниця – дружина:-)), й весь цей час чекав на підтвердження. Близько місяця тому (наказом МОН України № 1367 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів" від 11 жовтня 2017 року) мій вчений ступінь було затверджено, а минулої п’ятниці я, нарешті, отримав й “паперове” підтвердження – диплом кандидата наук! Wow!

PhD-enh

Ось тепер вже я можу з повним правом вказувати жадану абревіатуру Ph.D!Smile

А друга річ, яку я хотів вам сказати – це попросити про невеличку допомогу. Справа в тому, що останнім часом я дуже зацікавився дарквебом, Tor’ом, I2P, криптовалютами тощо й вирішив трохи поекспериментувати, додаючи посилання на майнер на початку тексту кожного нового повідомлення.

imageЯ не хочу робити так, як Pirate Bay та інші сайти – все буде прозоро і залежатиме лише від вас, друзі – якщо вас зацікавила якась стаття, будьте ласкаві, натиснути на посилання на її початку, яке відкриє в новій вкладинці сторінку (вихідні коди – на Codepen, все чесно), в яку я додав інтерфейс веб-майнера однієї з небагатьох криптовалют, які ще є сенс добувати на процесорі, а також зробив лічильник вашого внеску з можливістю подивитись, якій сумі в гривні це відповідає.

Вам це не буде коштувати нічогісінько – ви просто запустите процес і залишивши вкладинку відкритою, повернетесь до читання статті (а можете й постерігати за процесом – це досить медитативне видовище). Ці нехитрі дії, можливо додадуть ту саму копійчинку, якої мені не вистачало аби ще раз випити кавиSmile, а я буду вам вельми за це вдячний.

Посилання на цю ж сторінку, плюс майнер у форматі банера (знову ж таки – процес починається лише якщо ви натиснете кнопку “Start mining”) я розмістив також у бічній панелі блогу.

До речі, вже дуже скоро я розповім про результати мого експерименту з криптовалютами і поділюсь своїми враженнями від майнінгу у переглядачі.

До зустрічі за тиждень, друзі!
Хай вам щастить! Бережіть себе!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 3.4/5 (19 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL