Як змінити орієнтацію “телефонних” додатків на альбомну. Назавжди

Доброго дня вам, друзі!

Як ся маєте? Готові до початку нового навчального року?Smile

Сьогодні я хочу розповісти вам про одну чудову програму для Android, що дозволяє усунути проблему, яка мене особисто завжди вельми дратувала – небажання деяких програм, оптимізованих під телефони, працювати у “планшетному” – горизонтальному режимі.

image

Як приклад, можу навести додаток e-Control від Broadlink, який дозволяє керувати обладнанням виробництва цієї компанії. Його встановлено на всіх моїх пристроях, а також на пристроях дружини та доньки – аби мати змогу керувати освітленням та побутовою технікою. І нас вже дістало те, що під час роботи з програмою планшети треба тримати вертикальноSmile

Однак, не буду більше вас інтригувати. Герой (чи героїня?Smile) нашої сьогоднішньї розмови – Rotation – Orientation Manager. Програма існує в двох варіантах – платному (21,99 грн) та абсолютно безкоштовному варіанті.

Реклама відсутня, root не потрібен (!) більшість можливостей доступні безкоштовно. Дизайн – теж на висоті – простий, стильний, виконаний у відповідності до всіх рекомендацій Google.

image

Не буду довго говорити про те, що може Orientation Manager – розібратись в інтерфейсі дуже просто. Основне, що мені було потрібно – налагодження параметрів орієнтації екрану для кожного додатка окремо – програма робить, і робить дуже добреSmile. Тепер я може комфортно використовувати всі програми, які раніше змушували мене обертати планшетSmile. Та що я говорю – дивіться самі:

Що ж, на цьому на сьогодні все. Бережіть себе, свої нерви та свої пристрої!Smile 
До зустрічі за тиждень! Хай вам щастить!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL