GitHub як хостинг для сайту

Доброго вечора вам, друзі!

Розуміючи, що пересічного користувача лякають такі страшні слова як Git, GitHub, Markdown, Jekyll тощо, я все ж ризикну поділитись презентацією зі своєї сьогоднішньої лекції на цю тему.

image

Справа в тому, що GitHub дозволяє абсолютно безкоштовно хостити свій персональний сайт – без обмежень за трафіком чи розміром файлів! Так, є одне обмеження – не вдастся використати базу даних для зберігання контенту сайту – однак, чи це дійсно обмеження?

До того ж, Github – це дійсно не тільки вихідні коди – там можна зберігати будь-що, наприклад, він стане у нагоді блогерам, письменникам, викладачам…

Навіть без використання GitBook тут можна зберігати чернетки своєї книги або працювати над нею разом зі співавторами. Як жаль, що я не знав про це, коли писав свої книжки… Хоча, під час написання другої книжки я зрозумів, що аби зацікавити потенційних читачів слід публікувати уривки з книги в процесі її написання. І я це робив! І це дійсно допомогло залучити кількох читачів, які з нетерпінням чекали на появу книги у крамницях, а кілька осіб попросили і отримали свій примірник книги з моїм автографом! Тож наступну книгу я писатиму з допомогою GitHub!

Але досить слів – перегляньте слайди:

Також ви можете переглянути їх на SlideShare або завантажити у форматі PDF.

Якщо ж у вас виникнуть питання, я буду радий відповісти на них в коментарях або за електронною поштою.

Що ж, на сьогодні все. До зустрічі за тиждень і бережіть себе – не хворійте, вживайте вітаміниSmile Хай вам щастить!

P.S. пару тижнів тому відбулась ще одна моя відкрита лекція – оновлений варіант розповіді про перспективи здобуття освіти онлайн. Кому цікаво, слайди можна переглянути тут.

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • http://medox-leczeniedepresji.pl/ says:

    Thanks a ⅼot for sharing this with all of uus you actuaⅼly recognise what you’rе ѕpeaking about!

    Bookmarked. Kindly adɗtionalⅼy seeк advice from my site =).
    We could have a link alternate аgгeеment between us

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL