Чого я користуюсь розумними годинниками: спростування

Доброго дня вам, друзі!

Як і всі ви, я використовую Feeddly для ознайомлення зі стрічками новин цікавих для мене сайтів. Один з таких сайтів, який я читаю дуже й дуже давно – це Keddr. За роки свого існування ресурс помітно виріс – якщо колись статті було майже неможливо читати через величезну кількість “мовних” помилок, то тепер перли такого роду потраплять вам на око не так часто. Так, іноді бувають й технічні помилки, і суб’єктивні судження, але це нормально – хто з нас без гріха? До того ж, візьміть до уваги вік членів команди ресурсуSmile

Однак, сьогодні я хочу спробувати повністю спростувати нещодавно прочитану статтю з Keddr’а. Називається вона дуже просто “Чого я не користуюсь смарт-годинниками?”. Так, я багато вже писав на цю тему, але не можу втриматись, аби не написати ще раз…

Як ви можете зрузуміти з назви, стаття являє собою перелік тих речей, які незручно робити з використанням смарт-годинника. Висновок – теж очевидний – смарт-годинники абсолютно себе не виправдовують.Sad smile Але чи дійсно це так?

Як дехто з вас вже знає з моїх попередніх статей, я – користувач розумних годинників зbluetooth-watch_1 чималим стажемSmile. Можна навіть сказати, що я почав використовувати їх ще коли в наших краях про них майже ніхто й не чув. У мене є досвід використання одного з перших смарт-годинників від Sony Ericsson (MBW-150), який, звісно ж ще не мав тачскріну – “справжній” аналоговий циферблат, f на додачу до стрілок – ще й досить пристойний OLED-дисплейчик, де можна було бачити номер під час вхідного дзвінка, текст SMS-повідомлень, гортати адресну книжку тощо, і дозволяв лише перемиками треки з допомогою апаратних кнопок та бачити номер телефону під час вхідного виклику.  Потім був “безіменний” китайський годинник такого ж роду (здається, від відомої нині завдяки своєму “хітовому” годиннику uWach U8 компанії CohereTech), який був майже повним клоном попередника з незначними вдосконаленнями. З кирилицею в цього годинника були великі проблеми, однак від дозволяв просто і зручно “збити” виклик або відключити звук під час вхідного дзвінка.

image

Потім були SONY LiveView, SONY SmartWatch, а зараз я вже третій рік використовую SONY SmartWatch 2 навперемінки з uWatch Upro P3 і готуюсь мігрувати на Android WearSmile. Тож, речі, які я буду говорити далі, я говорю не просто так – вони обумовлені багаторічним досвідом.

Для чого?

Тож, для чого я використовую розумний годинник?

 • годинник і вічний календар
 • калькулятор
 • актуальний курс валют
 • погода за вікном та прогноз на найближчий час
 • таймер та секундомір
 • фітнес-трекер (я випробував цю можливість в uPro P3 і вимкнув, оскільки користуюсь трекером FitBit Force)
 • навігація під час пішоходних прогулянок у незнайомому місці
 • список закупівель/справ, в якому зручно відмічати придбане/зроблене
 • нагадування про події (дуже зручно робити нагадування в Google Keep)
 • повідомлення з соціальних мереж
 • зручне читання СМС-повідомлень
 • вхідні дзвінки – швидко “збити” дзвінок, вимкнути звук, відповісти повідомленням
 • керування відтворенням музики на телефоні!
 • QR-код – візитна картка (хоч останнім часом для передачі своїх контактів я все частіше використовую “розумну” NFC-обручку)
 • SmartLock – коли до телефону не підключений годинник, розблокувати телефон можна лише введенням паролю
 • разів зо два використовував як ліхтарик
 • кілька разів використовував для пошуку телефона
 • грався з відображенням інформації про роботу систем автомобіля (через OBD-II)
 • є й кілька іграшок – іноді (дуже рідко) можу згаяти час за грою в хрестики-нолики чи 2048
 • кілька разів демонстрував фотографії на годиннику
 • разів зо два використовував для керування камерою телефону (“видошукач” та спуск)
 • Встановлено також браузер, однак, це дійсно лише понтиSmile

З Upro P3, в якому є мікрофон, гучномовець та слот для microSD також досить зручно дзвонити або відповідати на дзвінки. Також я одягаю його коли мені потрібна містка флешкаSmile

Взагалі, як другий екран для телефону, розумний годинник є незамінним і дозволяє у більшості випадків не виймати телефон з кишені, що особливо актуально взимку.

Якщо ж ви хочете дізнатись деталі, читайте інші мої статті цю тему – 1, 2, 3, 4, 5.

Реалізація

Програм для SmartWatch 2 – дуже й дуже багато, можна знайти практично все, що завгодно. І знайдене (тут і тут) буде далеко не лише одними циферблатами!

image

А те, що їх треба заряджати – теж не можна вважати недоліком – ми ж все одно ставимо ввечері на зарядку телефон та планшет! Одним пристроєм більше – це не проблема.

На смак та колір, як відомо, друзів немає, однак я все ж таки скажу, що страшенно не люблю годинники з круглими екранами – вони видаються мені якимись дівчачими. Дизайн моїх SW2 мені здається верхом досконалостіSmile – тонкі, прямокутні, металеві, чорні! А ще я не виношу непрактичних та нетривких “преміальних” шкіряних ремінців. Того, хто вигадав їх чіпляти на годинники, треба змусити з годинку попрацювати у спортзалі, побігати в лісі зі зброєю, або просто пробігти десяток-другий кілометрів…

Чи варте воно того?

Без сумніву, варте!

Так, смарт-годинник – річ не дешева, але придбавши собі такий гаджет, ви вже не зможете обійтись без нього у повсякденному житті. Не надівши його на руку, ви будете почувати себе практично так само, як почуваєтесь, забувши одягти штани!Smile

Розглядати такий пристрій треба саме як другий екран для телефону, хоч деякі з сучасних пристроїв цілком можуть використовуватись й самостійно. З свого досвіду я можу сказати, що кожен з моїх смарт-годинників виправдав кожен доллар своєї вартості і як окремий вид пристроїв розумні годинники, без сумніву, справдились (на відміну від, наприклад, дзвонилок).

Так, сказане вище теж є чисто суб’єктивними судженнями, однак, повторюсь, – вони підкріплені багаторічним досвідом. Кому з нас вірити – мені чи автору статті – вирішуйте самостійно.

А у мене на цьому все.
До зустрічі за тиждень! Бережіть себе! Хай вам щастить, друзі!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 3 »

 
 • P.S. Як виявилось, автор провокаційноі статті, яку я намагався спростувати цим повідомленням, досить неадекватно – грубо та агресивно – реагує на критику. На жаль, така реакція є типовою для деяких представників молодого покоління.:-( Так, у кожного – своя думка, однак, відстоювати іі слід достойно. Що ж, Бог йому суддя. Для мене це теж наука – я сам винен – надалі буду намагатись “не вестися” й не реагувати на статті, вміст яких суперечить багаторічному досвіду.

  P.P.S. виявляється, моя наекранна клавіатура не містить символу “і з двома крапками” (йі)! Час підшукати нову на заміну…

 • Illya says:

  У меня тоже есть опыт общения с их авторами, и тоже не очень приятный.
  Не обращайте внимания. Зато теперь я окончательно решил – хочу себе часы. Вы после перехода на Wear свои продавать не планируете?

  • Я-то планирую, но только в Украине пока нет в продаже той версии Zen Watch 2, которую я хочу купить. Так что, чувствую, переход затянется…
   Но если все-таки я найду то, что хочу, и встанет вопрос продажи имеющихся часов, Вы узнаете об этом первым!:-)

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL