Статус акумулятора в панелі завдань

Доброго вечора вам, друзі!

Як я вже говорив, мій планшет почав поводити себе дивно, причому, якраз тоді, коли був мені найбільше потрібен – в розпал тренінгу.Sad smile Тож натомість я придбав собі новий пристрій (про який я детальніше розповім пізніше, коли вже складу думку про нього). І пристрій не простий, а з подвійним завантаженням – Windows 8.1 або Android 4.4.4.

image

Ніколи не думав, що це скажу, але Windows 8.1 на планшеті – це просто казка, задоволення, ба навіть екстаз!Smile Однак, в порівнянні з Android, є кілька дрібних недоліків – зокрема, хотілося б мати зручний індикатор заряду батареї. І якщо серед метро-додатків такого типу я нычого гідного не знайшов, то для традиційного робочого столу я цю проблему вирішив, і зараз розповім як саме.

Все дуже просто – я завантажив і встановив невеличку программу під назвою BatteryBar. Програма має дві версії – ПРО та безкоштовну. ПРО-версія надає додаткові можливості з налагодження зовнішнього вигляду програми, має підтримку тем оформлення, можна також отримувати повідомлення про статус акумулятора та налагодити параметри енергозбереження.

image

Однак, мені вистачило безкоштовної версії. Тепер в панелі завдань мого пристрою відображається статус батареї з вказанням відсотку заряду або часу роботи, що залишився (перемикається дотиком). Також можна відкрити панельку з детальною інформацією.

image

Все! Жодних налаштувань програма не потребує, вона просто працюєSmile.
Дуже зручно, думаю, власникам ноутбуків ця штука теж стане в нагоді. Тепер би ще знайти “живу плитку” з подібним функціоналом для стартового екрану…

Що ж, на сьогодні все.
До зустрічі за тиждень, друзі! Бережіть себе!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL