HTML–що змінилось за шість років?

Доброго вечора вам, друзі!

Цього тижня я трохи прихворів (приймаю таку купу ліків, шо самому страшноSad smile), що не завадило мені, як і раніше, тренуватись двічі на добу (хоч і трохи не так інтенсивно), вести заняття в коледжі та брати участь у купі інших активностей.

Також на перше квітня ми з дружиною підготували і здійснили непоганий розіграш для наших студентів, на який “повелись” навіть дехто з викладачівSmile.

А ще я провів для студентів 1-2 курсів лекцію з основ HTML. І лекцію непросту – я порівняв те, що говорив на подібному заході у 2009 році з сучасними реаліями. Назвали цю лекцію ми з дружиною дуже просто – “Основи HTML – шість років потому”. Нижче ви можете переглянути слайди мого виступу:

 

На мою думку, вийшло непогано. А ви як вважаєте?

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (7 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL