Ще раз про аудіо з Youtube

Доброго дня вам, друзі!

Я щойно повернувся з Києва, де проводив черговий тренінг з HTML5 для досить численої групи – цього разу в мене було аж десять студентів, і одразу ж ринувся в бій, провівши чотири пари в коледжіSmile 

image

Тож я знову з вами і сьогодні мені хочеться розповісти про зовсім простий але корисний сервіс, який може стати в нагоді якщо вам потрібно швидко зберегти аудіодоріжку з відео, яке ви знайшли на Youtube.


Що я використовував раніше

Я вже писав про засоби завантаження відео з youtube – і про aTube Catcher, який з кожною версією стає все більше схожим на монстраSmile, і про SaveFrom, який я донедавна вважав найпростішим способом завантаження відео та аудіо – слід лише приписати ss на початку адреси відео… Ба навіть згадував про Maxthon – чудовий браузер “з минулого”, якому вдалось не залишитись в минулому, а й зараз продовжувати радувати користувачів всіх існуючих платформ (Android, Mac, iPhone/iPad, Windows Phone, Linux) деякими унікальними “фішками”. Одна з них – взагалі унікальна – можливість “витягти” для відтворення у окреме вікно буль-яке відео з будь-якого сайту:

image

А інша – можливість завантаження будь-якого відео:

image

Це все чудово, проте з перетворенням відео на аудіо Maxthon здатен впоратись далеко не завждиSad smile.

 

Що я використовую тепер

Не так давно я подивися фільм “Прибульці” (Extraterrestrial, 2014), Фільм – так собі, на “трієчку” (хоч ми з дочкою й подивились його двічі – спочатку з аматорським російським перекладом, а потім – в оригіналі) – дуже типовий і передбачуваний. А от саундтрек  фільму – це просто витвір мистецтва. Перегляньте трейлер – і ви одразу ж оціните якість роботи звукорежисера!

Це просто супер – і основна тема, й “титульна” пісня (ДУЖЕ раджу послухати!!!), все!

Звісно ж, мені захотілось зберегти дещо з почутогоSmile. Проте, жоден з описаних вище методів не спрацювавSad smile, тож я вдався до пошуку і знайшов найпростіший сервіс для перетворення відео на аудіо, а саме Youtube MP3.

image

Сервіс дійсно дуже простий і не потребує жодних налаштувань – просто введіть адресу відео, і через пару хвилин ви зможете завантажити аудіофайл! До того ж, сервіс чудово локалізовано – схоже, що навіть носіями української!Smile

Тож, якщо вам буде потрібно зробити з відео аудіотрек – тепер ви знаєте найпростіший спосіб впоратись з цим завданням.

На цьому на сьогодні все.
До зустрічі за тиждень, друзі! Хай вам щастить!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 2 »

 
 • Андрій says:

  Завжди використовую для таких потреб FireFox з розширенням DownloadHelper. Зручно і швидко.
  Blitz//Berlin – Leviathan хороший трек =)

  • Так, я й забув про Firefox, дякую що нагадали:-)
   Коли я ним активно користувався, справді використовував для цього Download Helper та DownThemAll!, зараз же тримаю його на машині лише для тестування сайтів.
   А трек дійсно чудовий!

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL