Microsoft Office 2013: вчимось поміж справами

Доброго вечора, друзі!

Поринувши у світ альтернативного ПЗ та мобільних пристроїв на базі AndroidSmile , я давненько вже не писав нічого про Microsoft Office, тож сьогодні мені хотілося б трохи виправити ситуацію і повернутись до цієї теми.

image

А розповісти я хочу про таку чудову особливість Office 2013, як додатки для Office (Apps for Office). Якщо ж говорити предметніше – про додатки, які допоможуть краще вивчити програми з якими ви працюєте більшість свого робочого часу.


Додатки для “Офісу”? Що воно таке?

Додатки – це міні-програми, які додають нові можливості під час роботи з програмами Microsoft Office 2013 та SharePoint 2013. Наприклад, ви можете шукати інформацію у Вікіпедії, не залишаючи вікна Word, або прокладати маршрут на мапі прямо в Outlook. Додатки підтримуються основними програмами Office, такими як Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project та SharePoint 2013.Деталі і відповіді на деякі питання стосовно додатків для Office ви можете отримати за цим посиланням.

image

З метою централізованного керування додатками, на порталі Office Online було створено магазин додатків для Office – Office Store.

image

Для створення додатків використовується JavaScript – мова, з якою, я впевнений, знайомі більшість з вас. Наші колеги з Microsoft навіть створили безкоштовний додаток для Office, який навчить вас розробляти власні додатки! Wow! Рекурсія!Smile 

Завантажити додаток можна тут. Якщо ж ви потребуєте ще більше інформації, завітайте до відповідного розділу Technet, центру розробника Apps for Office в MSDN, або пройдіть онлайновий тренінг на тему створення таких додатків.

Ось таким чином ми вже почали розмову про додатки для вивчення Office.Smile Продовжимо…

 

Excel: уроки досконалості

Для наочного вивчення Microsoft Excel є дуже корисний додаток з назвою Excel Video Tutorials. Проте, почнемо з початку. Аби додати цю міні-програму до Excel, ми будемо діяти наступним чином:

 1. запускаємо Excel, йдемо на вкладинку Insert і натискаємо кнопку Apps for Office у групі Apps:

  image

 2. У вікні, що з’явиться, натискаєте на кнопку Office Store, аби запустити браузер і перейти до магазину додатків:

  image

 3. Далі – все просто. Перший же додаток для Excel, який ви побачите в магазині – це й буде наш герой! Треба буде просто перейти на його сторінку і натиснути кнопку Add:

  image
  image

 4. Тепер повертаємось до Excel і натискаємо Refresh. Ви повинні побачити Excel video tutorials у списку встановлених додатків:

  image

Все справу зроблено!

Аби почати користуватись цією чудовою штукою, вам треба натиснути на додаток у вікні Apps for Office аби додати його до поточного документу:

image

Далі, я думаю, розберетесь самотужки. Додаток містить 67 коротких навчальних відео, які ілюструють виконання типових для користувача Excel операцій. Непогано, чи не так?

Ще один непоганий додаток навчального плану – Excel Trainer – варті уваги, хоч і занадто легкі, як на менеSmile тести з Excel.

 

Word: cпочатку було слово

Для Word теж є навчальні міні-програми, наприклад Word 2013 Training. Коштує ця програма 80 гривень, однак, схоже, варта своїх грошей:

image

 

PowerPoint: точка опори

Для PowerPoint теж є програма від тих же авторів, що й Word 2013 Training, з назвою, яку легко передбачитиSmilePowerPoint 2013 Training. І теж за 80 грн, однак, знову ж таки, своїх грошей варта:

image

На цьому, мабуть, я зупинюсь. Далі ви вже самостійно зможете дослідити вміст категорії Education магазину додатків для Office і, сподіваюсь, знайдете багато для себе цікавого. Інші категорії вас теж не розчарують.Smile А можливо, навіть, хтось з вас незабаром напише свій власний додаток для Office, який значно полегшить життя офісних працівників?

До зустічі за тиждень, друзі!

Нехай Вам щастить!

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL