Всі ваші “хмарні” файли разом

Доброго вечора, друзі!

Пам’ятаю, якось я писав про безкоштовну програму, яка дозволяє керувати вашими файлами, незалежно від того, в якому хмарному сховищі вони знаходяться – Google Docs, Box.net або Dropbox. Ця програма називається Joukuu. Штука то непогана, однак, мені не вистачало підтримки FTP і WebDav.Sad smile

image

А сьогодні, завдяки Lifehacker.ru я знайшов заміну, яка не має вищеперелічених недоліків.

Мова йде про сервіс під назвою Otixo. Цей веб-додаток дозволяє керувати файлами з Dropbox, Box.net, Mobileme, Google Docs. Також ви можете працювати з FTP і WebDav-серверами і все це – з одного місця і абсолютно безкоштовно!

А ще ви можете підключити Otixo в Windows Explorer у якості мережевого диску, щоб працювати зі своїми файлами прямо з робочого столу. Як це зробити, розповість сам сервіс – для того, щоб проглянути покрокову інструкцію, вам треба обрати пункт Otixo On Your Desktop… у вашому аккаунті.

image

Поки що є інструкція тільки для Windows 7. Для Mac OS X подібний мануал обіцяють створити у найближчому майбутньому. Думаю, не буде проблемою під’єднати Otixo як мережевий диск і в інших ОС. Підводячи підсумки, хочу сказати лише одне – дуже раджу спробувати Otixo.

До речі, невеличкий огляд цього чудового сервісу ви зможете прочитати тут.

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL