Несекретна лабораторія MS Office

А чи знаєте ви про те, що Microsoft має нетаємну лабораторію, в надрах якої розробляються нові експериментальні проекти, пов’язані з MS Office? Якщо ні, то ось вам лінк – http://www.officelabs.com/.

Тут ви знайдете кілька по-справжньому цікавих проектів, і деякі з них я вже перевірив на собі.:-) Перший проект, про який хочеться згадати – це pptPlex, аддон для PowerPoint, який дозволяэ зробити ваші презентації дійсно вражаючими, оскільки розташовує всі слайди (а точніше їх зменшені зображення) на одній площині, дозволяючи переміщуватись між ними, збільшувати і зменшувати їх як завгодно, організовувати групи, і т.д. Чудова річ. Думаю, я не помилюсь, якщо скажу, що я одним з перших в Україні (якщо не першим), почав використовувати цю штуку регулярно – під час моїх тренінгів в Центрі Знань. До того ж, підтримується multi touch, та купа інших чудових фіч. Рекомендую!

Споріднений з pptPlex проект – це Canvas for OneNote. Він так само візуалізує записники OneNote, розміщуючи їх на площині, і дозволяючи маніпулювати ними у стилі “перекладання паперів” на робочому столі. Оскільки я є великим фаном OneNote, ця річ мені також прийшла до вподоби.

imageВ MS Outlook на робочій машині, крім Xobni (http://www.xobni.com/), у мене встановлено Email Prioritizer – чудовий плагін, який додає можливість присвоєння рейтингу окремим листам (наприклад, базуючись на інтенсивності листування з конкретним респондентом), а також має цінну функцію "Do not disturb", яка дозволяє на певний період вимкнути отримання пошти, аби сконцентруватися на якомусь-іншому завданні, і не відволікатися на читання нових повідомлень. Супер!

Community Clips – це аддон для MS Office, який дозволяє записувати з екрану дії, які ви виконуєте в Word, Excel, або іншій програмі з цього пакету, і публікувати на спеціальному порталі покрокових інструкцій для користувачів MS Office.

Speed Launch – цей лончер обіцяв стати ще одним знаряддям “клавіатурного ніндзя”, однак, не справив на мене особливого враження. Можливо, я просто чогось не зрозумів, або не надто довго намагався освоїти цей продукт.

І це лише кілька з розміщених на сайті проектів. Дуже раджу зайти на OfficeLabs – впевнений, ви теж знайдете там щось корисне для вас особисто.

P.S. Загляньте також на EducationLabs

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

Коментарів: 20 »

 
 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL