Цікава інформація для гіків і не тільки

Доброго вечора вам, друзі!

Сьогодні я хочу задати вам одне дуже інтимне запитання: чи вважаєте ви себе гіком? Як, ви не знаєте, хто такі гіки? Гік (geek) – це людина, схиблена на комп’ютерах, гаджетах, тезхнологіях, програмному забезпеченні і т.д. Колись це слово носило негативний зміст, але зараз комп’ютерними гіками можна вважати більшість з нас.

 96% GeekCreated by OnePlusYou – Free Online Dating

А чи є об’єктивні критерії, за якими можна визначити, чи належите ви до гіківського племені? Звичайно! Давно відомі ознаки справжніх гіків, фільми, які вони дивляться, книги, які читають, ПЗ, яким користуються, одяг, який вони носять, так само, як і особливості гіківської поведінки. Хочете дізнатись, наскільки ви гік?

Зробити це просто – в Інтернеті є купа тестів, які можна пройти абсолютно безкоштовно, наприклад, ось цей, цейоцей, і ось цей – мій улюблений. До речі, іллюстрація до статті – мої результати в ньому.

Спробуйте, сподіваюсь, ви також зможете пишатись отриманими результатами!Smile 

А коли закінчите милуватись своїми досягненнями, завітайте ось сюди – на сайт з гучною назвою “Geeks are sexy”.

image

Тут ви завжди знайдете щось цікаве і для гіків, і для решти – що подивитись, що почитати, і т.д. Крім цього сайту я регулярно читаю ще близько десятка подібних ресурсів, однак, краще я буду знайомити вас з ними потрошку, поступово.Smile

До речі, про те, що подивитись. Ось тут є список з 56 фільмів, які вийдуть у 2011 році, які повинен подивитись кожен, хто вважає себе гіком. А ось тут є подібний список з 45 гіківських фільмів року 2010. А ось – список з 75 книжок, які повинен прочитати кожен гік. До речі, я багато що б до нього додав.Smile

Але досі слів, нумо мерщій підвищувати свою гіківську кваліфікацію!Smile

P.S. А чи відомі вам якісь російсько- або україномовні гіківські ресурси?

VN:F [1.7.2_963]
Рейтинг запису
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

Ви можете відслідковувати коментарі до цього запису за допомогою RSS 2.0. Ви можете лишити коментар, або використати трекбек з Вашого сайту.

1 коментар »

 
  • mispaper says:

    Уже не первую неделю читаю. Но более всего нравицца ваш стиль изложения. Чем-то даже на Каганова похоже. Прямо на раз все прочитываю.

 

Лишити коментар

XHTML: Ви можете використати наступні HTML-теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Допомогти блогу та заохотити автора:

BTC: 13kN2tJubi9J1UHUxVJBu9NgjxsmGBccAa

XMR: 44z7DhWqm2eAny1EaC5ny5U3yspQA2wgPGnatvsto9WHeWas6wTpfBZK4kuxnhbxToKouJTYXoMtcVT5Td2hxiQVFEWgMez

KRB: KbbpHAZ41RFBf5ErK7VzpuNQJfZaMcfYoNhLQCHW95cfWWUZedaLFkb92yejTCS9JvJb1PckeZuWfHapya4qL3bZ7kPSEVL